Biznesradar Premium

wiesz więcej

Ostatnie lata sprawiły, że o dywidendach zaczyna się mówić znacznie częściej i dużo głośniej.


Jednym z powodów są rekordowo niskie stopy procentowe, które zepchnęły oprocentowanie lokat do trudno akceptowalnych poziomów. W tej sytuacji kilka procent dodatkowego dochodu z dywidendy dla posiadacza akcji solidnych spółek staje się potencjalną alternatywą np. dla odsetek z obligacji skarbowych bądź korporacyjnych.


Rosnące zainteresowanie dywidendami powoduje, że możemy znaleźć coraz więcej informacji na ten temat. Postanowiliśmy je zebrać, uporządkować i pokazać w formie przydatnej nawet dla początkujących inwestorów.


A zatem jeśli chciałbyś:

wykup abonament
  • zwiększyć szanse na dodatkowy zysk
  • ograniczyć ryzyko inwestycji giełdowych
  • inwestować wykorzystując podatkową optymalizację
  • poszerzać swoją wiedzę na temat spółek płacących dywidendy
  • korzystać z dodatkowych narzędzi, ułatwiających inwestowanie
  • otrzymywać analizy spółek płacących dywidendę

argument

1

Rozbudowany profil dywidendowy

Czy wiesz, że dywidendy mogą sukcesywnie przynosić dochód przewyższający odsetki z lokat?

bądź o krok przed innymi

Jedną z solidnych dywidendowych spółek jest Asseco Business Solution (ASSECOBS).

Od wielu lat stopa dywidendy wypłaconej przez Asseco Business Solution akcjonariuszom co roku przewyższała nie tylko średni wynik najmniej ryzykownych funduszy inwestycyjnych. Dochód z dywidendy co roku przekraczał również wartość odsetek, jakie można było uzyskać na przeciętnej bankowej lokacie.


Możesz korzystać korzystać z takich możliwości


Czy wiesz, że dzięki dywidendom możesz mieć akcje „za darmo”?

bądź o krok przed innymi

Tak, są na GPW spółki, które w postaci dywidendy w ciągu kilku lat zwróciły inwestorom znaczną część kapitału przeznaczonego na zakup ich akcji. Znasz na pewno WAWEL. To jeden z największych producentów słodyczy w Polsce, którego akcję są notowane na giełdzie od 1998. Aby kupić akcje tej spółki roku w dniu dającym prawo do dywidendy z zysku za 2007 rok, czyli 7 lipca 2008 należało wydać 161,9 zł. Od tego momentu do końca 2020 roku WAWEL wypłacił inwestorom w postaci dywidendy 332,9 mln zł, co daje 222 zł na akcję. To więcej niż początkowa cena zakupu tych akcji! A przecież w portfelu nadal pozostają kupione wcześniej akcje, które dziś kosztują

Możesz korzystać z takich możliwości

Wahasz się?

bądź o krok przed innymi

Sprawdź co dokładnie znajdziesz w Biznesradar Premium i czym dokładnie różni się jego zawartość od ogólnie i dostępnych informacji


A zatem - nie musisz już kupować spółek pod wypłatę przyszłych dywidend „po omacku”


Wśród korzyści, jakie uzyskują nasi użytkownicy, którzy zdecydują się na kupno abonamentu jest również dostęp do analiz spółek. Przygotowując je mamy na uwadze przede wszystkim perspektywę wypłaty dywidendy w przyszłości. Poniżej możesz się zapoznać z przykładem takiej analizy. Również w tym przypadku posłużymy się przykładem dywidendy PZUPonieważ nie oferujemy okresu próbnego, poniżej znajdziesz przykład tego jak wygląda profil opisujący dywidendy PZU, widoczny dla abonenta.

(tekst został przez nas opublikowany w kwietniu 2018 roku)

bądź o krok przed innymi

3

tu jesteś

1

2

4

kolejne narzędzia w przygotowaniu

5

Jeśli nadal się wahasz - poznaj pozostałe elementy, z których dziś składa się pakiet Biznesradar Premium.


Plus

+

Premium

BR MAX powstał z myślą o tym, by umożliwić wykorzystanie wszystkich korzyści jakie niosą ze sobą oba nasze produkty premium, bez konieczności zawierania oddzielnych transakcji. Co więcej, dzięki BR MAX możesz korzystać z obu produktów ponosząc niższe koszty, niż wynosi suma cen każdego z nich. Czyli:

MAX =

... no chyba, że potrzebujesz Biznesradar MAX?

wybieram BR MAX