Biznesradar Premium

wiesz więcej

Od kilku lat gromadzimy prognozy wyników finansowych przygotowywane przez analityków. Interesują nas dane mogące służyć ocenie kondycji finansowej, ale również perspektyw odnośnie wypłaty dywidendy. Są to:

Od teraz dane dostępne dotychczas wyłącznie dla największych inwestorów, mogą pracować również dla Ciebie.

Do tej pory konsensusy prognoz były dostępne jedynie dla inwestorów instytucjonalnych, korzystających z terminali agencji informacyjnych. Chcemy tę nierównowagę niwelować, bo przecież na giełdzie liczy się głównie PRZYSZŁOŚĆ i jest ona ważna nie tylko dla instytucjonalnego, ale również dla indywidualnego inwestora.


Od teraz możesz korzystać z prognoz również Ty, w ramach pakietu BR Premium.

  • przychody ze sprzedaży
  • zysk operacyjny
  • zysk netto
  • nakłady inwestycyjne
  • amortyzacja
  • dywidenda

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy wypadkową prognoz tych pozycji, zwaną konsensusem. Dane są przez nas aktualizowane na bieżąco, przy czym do budowy aktualnego konsensusu bierzemy pod uwagę jedynie prognozy opublikowane w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Udało nam się w ten sposób zbudować bazę obejmującą ponad 200 spółek notowanych na GPW.


Oto jak wygląda przykładowy zestaw danych:

Ile razy zdarzyła Ci się taka sytuacja: spółka publikuje raport z wynikami finansowymi, które są lepsze niż w poprzednim okresie, a jednak jej kurs spada? Dzieje się tak najczęściej dlatego, że mimo poprawy sytuacji opublikowane wyniki są gorsze od oczekiwań inwestorów. Jak je poznać? Kluczem są PROGNOZY.

argument

2

Prognozy wyników finansowych spółek

bądź o krok przed innymi

3

tu jesteś

1

2

4

kolejne narzędzia w przygotowaniu

5

Jeśli nadal się wahasz - poznaj pozostałe elementy, z których dziś składa się pakiet Biznesradar Premium.


Plus

+

Premium

BR MAX powstał z myślą o tym, by umożliwić wykorzystanie wszystkich korzyści jakie niosą ze sobą oba nasze produkty premium, bez konieczności zawierania oddzielnych transakcji. Co więcej, dzięki BR MAX możesz korzystać z obu produktów ponosząc niższe koszty, niż wynosi suma cen każdego z nich. Czyli:

MAX =

... no chyba, że potrzebujesz Biznesradar MAX?

wybieram BR MAX