Biznesradar Premium

wiesz więcej

Teksty premium

Dane finansowe, wskaźniki, a nawet prognozy - to jedynie liczbowa ilustracja. Nie mniej ważnym jest poznanie biznesu, otoczenia w którym działa spółka, ludzi za nią stojących, czy ich opinii na temat perspektyw. To tylko niektóre z powodów, dla których staramy się uczestniczyć w konferencjach organizowanych przez spółki. Ich skutkiem są zapisy przebiegu spotkań, przy czym ciekawszą część - czyli sesję pytań i odpowiedzi rezerwujemy dla użytkowników Biznesradar Premium.


W oparciu o dane, rozmowy z zarządami i własne przemyślenia przygotowujemy również autorskie analizy. Znajdziesz je na profilu każdej spółki w zakładce WIADOMOŚCI lub DYWIDENDY. Jeśli chcesz je mieć pod ręką w jednym miejscu, stworzyliśmy odpowiednią kategorię TEKSTY PREMIUM na stronie głównej.


Dla tych, którzy lubią wiedzieć co robią inni przygotowaliśmy specjalny cykl pod nazwą "Grube ryby", w ramach którego prezentujemy zmiany w portfelu tych TFI, które zdecydowały się publikować dane częściej niż raz na pół roku.

3

argument

bądź o krok przed innymi

3

tu jesteś

1

2

4

kolejne narzędzia w przygotowaniu

5

Jeśli nadal się wahasz - poznaj pozostałe elementy, z których dziś składa się pakiet Biznesradar Premium.


Plus

+

Premium

BR MAX powstał z myślą o tym, by umożliwić wykorzystanie wszystkich korzyści jakie niosą ze sobą oba nasze produkty premium, bez konieczności zawierania oddzielnych transakcji. Co więcej, dzięki BR MAX możesz korzystać z obu produktów ponosząc niższe koszty, niż wynosi suma cen każdego z nich. Czyli:

MAX =

... no chyba, że potrzebujesz Biznesradar MAX?

wybieram BR MAX